Як білявка білявці

Як білявка білявці

«УЮТ» №17-2019

Лист матері-білявки своїй доні-білявці:

“Здрастуй, дорога доню! Якщо ти отримала цього листа, значить, він до тебе дійшов. А якщо ж ні, то дай мені знати, й я напишу тобі ще раз. Я пишу повільно, бо знаю, що ти не дуже швидко читаєш.

Погода в нас добра. Минулого тижня дощ був лише двічі: на початку тижня, 3 дні, й ближче до кінця, упродовж 4 днів. До речі, про пальтечко, яке ти хотіла, дядя Вася сказав, що якщо надсилати його з цими литими ґудзиками, то вийде надто дорого через вагу, тому я їх відрізала. Приший їх знову, я поклала їх у праву кишеню.

Твій татко знайшов нову роботу. Під ним 500 чоловік! Він косить траву на цвинтарі.

Твоя сестра Настя недавно одружилася, й чекає на дитину. Ми не знаємо, якої вона статі, тому поки що не можу тобі сказати, чи будеш ти дядею чи тьотею. Якщо це дівчинка, то вона хоче її назвати як мене. Трохи дивне рішення, називати свою доньку Мама. З твоїм братом Толею недавно трапився казус: він зачинив свою машину, а ключі залишив усередині. Він мусив повернутися додому пішки (10 кілометрів!), щоби взяти другий комплект ключів, і звільнити нас із машини.

Якщо ти раптом зустрінеш свою кузину Лілю, то передай їй від мене Привіт. А якщо ти її не зустрінеш, то нічого їй не кажи. Твоя мама.

P.S.: Я хотіла надіслати тобі трохи грошей, але вже заклеїла конверта.”

 

Розумна блондинка

Сидять блондинка й адвокат у літаку. Адвокат пропонує дівчині пограти в просту гру — щоб не було нудно. Блондинка відмовляється — вона зморилась і хоче спати. Адвокат наполягає на грі:

— Ви побачите, це зовсім просто. Я запитую вас, і якщо ви не знаєте відповіді, ви платите мені 5 долярів, і навпаки.

Вона знову відмовляється.

— Ну, гаразд, — каже адвокат. — Змінімо правила: якщо я не зможу відповісти на ваше питання, я заплачу вам 50 долярів; а якщо навпаки — ви мені тільки 5.

Тоді дівчина погоджується. Адвокат питає її:

— Cкільки кілометрів між Землею й Місяцем?

Вона мовчки дістає 5 долярів, віддає йому й питає в свою чергу:

— Що підіймається на гору на трьох ногах, а назад спускається на чотирьох?

Адвокат довго думає, бере свій ноутбук, намагається знайти відповідь у Інтернеті, потім телефонує друзям — усе даремно. За дві години він будить блондинку й віддає їй 50 баксів. Вона бере їх і знову лаштується спати. Він розштовхує її й запитує:

— І яка ж відповідь?

Блондинка мовчки бере свою сумочку й віддає адвокату 5 долярів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.