Як часто можна фарбувати волосся і чому

Експерименти з кольором – це завжди дуже захоплива процедура. У гонитві за ідеальним кольором ми задаємося питанням – як часто можна фарбувати волосся?

Як часто можна фарбувати волосся

Простої відповіді на нього немає, тому не слухайте тих, хто відповість однозначно. Одні експерти кажуть, що фарбувати волосся можна що 2-3 тижні. Інші радять – не рідше, ніж через 4-6 тижнів після останньої процедури. Але все залежить від низки факторів, наприклад, від того, чи змінюєте ви колір, чи створюєте новий колір, який у вас тип волосся і які продукти ви використовуєте.

Ми у жодному разі не проти фарбування волосся, тому спробуємо пояснити, на що важливо звернути увагу, щоб зрозуміти, як часто можна фарбувати волосся фарбою.

У середньому волосся росте орієнтовно на 1-1,5 см щомісяця. Якщо ви піднесете лінійку до коріння перед дзеркалом, ви зможете побачити помітну кількість незабарвлених коренів через 4 тижні. Але тут важливо врахувати, наскільки сильно змінився колір волосся. Якщо ви брюнетка і хочете перевтілитися у блондинку, то, звичайно ж, доведеться фарбувати волосся частіше – ідеальний проміжок 4-6 тижнів.

Але якщо ви робите легку зміну кольору, наприклад, тільки трохи темніше або світліше, то можете запросто збільшити інтервал між фарбуваннями до 8 тижнів.

Якщо ви хочете повністю змінити колір волосся, то бажано дати можливість кольору відрости.

Річ у тому, що натуральне волосся краще вбирає колір. А якщо ви хочете додати новий відтінок на волосся, яке вже змінене, то результат може вас розчарувати й доведеться терміново перефарбовуватися, щоб виправити проблему. Це волоссю на користь не піде.

Нюанси освітлення

Освітлення волосся – це найрадикальніша і, на жаль, найбільш руйнівна зміна. Під час знебарвлення використовуються хімічні речовини, які видаляють пігмент з волосся у процесі окислення. Існують різні види освітлювачів із різною формулою, але всі вони роблять одне й те ж. Після цієї процедури волосся стає дуже вразливим до втрати природної вологи, тому знебарвлене волосся зазвичай виглядає сухим і крихким.

Тут важливо розуміти, що освітлення на 100 % незворотне – це дорога з одностороннім рухом і шляху назад немає. Після освітлення волосся має відрости повністю перед наступною зміною кольору.

Про фарбування хною

Якщо волосся жирне, то фарбувати його хною можна що два тижні. Якщо волосся густе або сухе – тоді можна його фарбувати раз на місяць. Тонке або пошкоджене волосся – проміжок між фарбуваннями має бути щонайменше 2 місяці.

  «Уют» №42-14.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *