Як чоловікам продовжити «молодість» шкіри

Як чоловікам продовжити «молодість» шкіри
Як чоловікам продовжити «молодість» шкіри

«УЮТ» №15-2019

Шкіра чоловіків за своїми фізіологічними властивостями краще протистоїть середовищним впливам, однак після 45 років починається процес її старіння. Чистки обличчя й різні пілінги допоможуть зберігати шкіру в тонусі й еластичною.

Про це розповіла лікар-дерматовенеролог, косметолог Катерина Бабич.

«Перші ознаки старіння починають проявлятися вже після 35 років. А після 45 років ми маємо справу вже з явним старінням шкіри. Змінюються її тонус і еластичність, з’являються перші зморшки. Багато стикаються з проблемою надмірної сухості шкіри, – розповіла фахівець. – На відміну від жінок, чоловіки довго зважують усі за і проти, вибирають процедури, порівнюють їх, підходять до питання догляду прагматично. У них завжди є чіткий запит, а у лікаря – рішення. Базові процедури, які радимо робити в першу чергу, – це чищення обличчя й різні пілінги.

Чоловіча шкіра за фізіологічними властивостями відрізняється від жіночої, у неї є свої особливості, які потрібно враховувати при призначенні процедур. Статеві гормони, що виробляються у чоловіків, сприяють формуванню певних рис зовнішності. У них у принципі інша будова черепа: широкі вилиці, надбрівні дуги, що виступають, і нижня щелепа, низька посадка очей. Це призвело до того, що на обличчі у чоловіків м’язи розвинені більше, ніж у жінок, до того ж чоловіча шкіра на 10-15 % щільніша, товща і грубіша за жіночу. З цієї причини вона краще протистоїть середовищним впливам. Додайте до цього ще й те, що сальні залози на обличчі у чоловіків у силу тих же статевих гормонів працюють набагато інтенсивніше. Усі ці фактори потрібно враховувати, підбираючи лікування, догляд для шкірою або ін’єкційні процедури».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *