Як цікаво вписати сувеніри з відпустки в інтер’єр будинку

сувеніри з відпустки в інтер'єр
Як цікаво вписати сувеніри з відпустки в інтер’єр будинку

У відпустці завжди такий прекрасний і добродушний настрій, а в серці така щира любов до міста або країни, які дарують ці безтурботні спекотні дні, що неможливо втриматися від покупки сувенірів, які будуть нагадувати про пережиті емоції.
Але по приїзді додому виникає очевидна проблема – де ж зберігати ці сувеніри? Або як грамотно вписати сувеніри з відпустки в інтер’єр, щоб це не виглядало, як нагромадження незрозумілих предметів?
Ні в якому разі не можна нехтувати стилем і затишком свого житла … Та й не доведеться! Проблема ця вже неактуальна, бо поради і рекомендації є!

Сувеніри «з піни морської»

Морська тематика найпоширеніша. Хоча б тому, що такі сувеніри безкоштовні. Досить погуляти по пляжу і запалитися любов’ю до мушлі або камінчику незвичайної форми або кольору. А потім стоїчно тягти ці зайві кілограми багажу. А скільки цих кілограмів скупчилося за всі відпустки? Можна викласти власний пляж.

Витівка приваблива, але не реалізована. А ось прикрасити фоторамки, створити оригінальні панно або зробити прикраси для святкових столів або столів для тематичної вечірки – відмінна і практична ідея! І проста у виконанні. Для того, щоб прикрасити фоторамку, тільки і необхідна вона сама, клей і ваша фантазія. З таких фоторамок можна зробити цілу галерею з фотографіями з відпустки. Розмістити її краще на видному місці, щоб частіше згадувати свої літні дні. А ось для того, щоб зробити панно, найкраще спиратися на якийсь наочний приклад. Він дасть уявлення про виграшні поєднання кольорів і текстур.

Якщо повернутися до простих ідей, то досить відібрати найбільші мушлі і використовувати їх як вазу або підставку під прикраси. А дрібні камінчики, пісок, уламки раковин годяться для того, щоб заповнити шарами високі прозорі вази або декоративні банки. Не важливий навіть порядок шарів. На виході обов’язково вийде неповторна і стильна прикраса.

В таких же банках можна скласти композицію з фотографією з відпустки, піском, камінням і мушлями, або навіть привезеним магнітом на холодильник.

Національні артефакти: статуетки, посуд, вази

З боку може здаватися, що з ними все має бути просто – поставив собі на поличку або комод і все. Але це не так. Особливо якщо їх багато. Для дрібниць з попередніх пунктів масовість – це плюс, який легко обіграти, бо ці дрібнички однотипні. Але вази, статуетки або етнічний посуд мають іноді різні стилі. Так що треба слідувати музейному принципу. Для початку розібрати колекцію, виділити найцінніше, а після розсортувати за колірною гамою і темами. І вже після цього готувати експозицію, а щось прибрати в «запасники».

Центром експозиції повинна бути найяскравіша річ. І від неї потрібно вибудовувати оформлення, яке підкреслить всю вишуканість. Такий ефектний натюрморт з правильно підібраним підсвічуванням стане родзинкою інтер’єру. А як тільки ця композиція набридне, можна просто скласти нову з відкладених речей!

Якщо дати волю своїй фантазії, то стає очевидним, що вписати відпускні сувеніри в інтер’єр можна і навіть потрібно. Єдина порада, якою потрібно скористуватися – не виставляти все і відразу в одній площині. Краще придумати незвичайні, нестандартні способи використання привезених речей і сміливо діяти. Новаторські ідеї додадуть дому стилю і затишку.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.