Як довести, що опалення надається не в повному обсязі?

Як довести, що опалення надається не в повному обсязі
Як довести, що опалення надається не в повному обсязі?

У Постанові Кабміну «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення у разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» від 17 лютого 2010 року № 151 вказані норми надання централізованого опалення.

Згідно з документом:

• централізоване опалення повинно надаватися безперебійно протягом усього опалювального сезону;

• температура повітря у квартирі повинна дорівнювати (за умови її утеплення) 18 °С, у кутових кімнатах – 20 °С.

Якщо подача тепла в будинок почалася пізніше опалювального сезону чи припинилася раніше закінчення опалювального сезону, а також, якщо температура повітря у житловому приміщенні нижче 18 °С, а в кутових кімнатах нижче 20 °С більше 12 годин на добу, споживач має право на перерахунок послуг із централізованого опалення.

Як домогтися перерахунку?

Запросити представника теплопостачальної компанії до себе додому, щоб разом із ним зафіксувати відхилення температурного режиму. Для цього у його присутності потрібно зробити заміри температури повітря у квартирі; скласти акт і вказати дату і всі необхідні подробиці. Акт необхідно скріпити підписами обох сторін.

У результаті вам повинні перерахувати оплату за послуги теплопостачання.

Що робити, якщо представник компанії не йде на контакт?

Ви повинні запросити двох або більше свідків, у яких також є проблеми з централізованим опаленням. Ідеально, якщо ці люди також живуть у вашому домі, на тому ж поверсі чи на одному сходовому майданчику з вами.

Разом складіть акт, у якому опишіть суть проблеми і обов’язково позначте дату і скріпіть документ підписами. При бажанні складання акту можна зафіксувати на фото чи відео.

Відправте акт до теплопостачальної компанії.

Якщо після цього вам не буде зроблено перерахунок, ви маєте право звернутися до суду.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *