Як із розміром вгадати, купуючи в Інтернет-магазині!

Дуже зручно купувати речі в Інтернет-магазинах. Лише декілька кліків мишкою і потрібний товар уже знаходиться у кошику. А далі пішов та й отримав пакуночок на пошті. Але якщо ми говоримо про одяг, тут питання стає складним і делікатним. Купуючи сукню, хочеться не тільки максимально заощадити, але і вибрати правильний розмір.

купуючи одежу в Інтернет-магазині

Для того, щоб не помилитися із розміром, необхідно знати декілька основних моментів.

У першу чергу, варто пам’ятати про те, що кожен виробник відшиває моделі за різними лекалами, і таким чином надає свої розмірні сітки.

Виробники шиють моделі більшомірні, маломірні або стандартні. Важливо звертати увагу на виміри. Вони можуть бути різними: одні позначають показники по людині, другі по моделі.

Безпосередньо, перед покупкою слід виміряти основні параметри: по грудях, талії та стегнам. Після чого ви зможете більш упевнено орієнтуватися по сукнях. У випадку, якщо у вас виникають сумніви стосовно розміру, можна звернутися до менеджера Інтернет-магазину і повідомити свої параметри, поцікавитися додатковою інформацією.

Розмір може також вказуватися для конкретного виду одягу в сантиметрах і дюймах. Якщо розмірна сітка відсутня, зверніться до техпідтримки. Вам обов’язково допоможуть.

Велике значення при виборі сукні грає матеріал. Через те, що тканина може тягнутися, сісти після прання або бути дуже жорсткою. Цю інформацію можна отримати у виробника або знайти в описі виробу у продавця.

Важливо знати особливості вибору різних видів одягу, бо існують винятки та нюанси, які ускладнюють пошук потрібного розміру.

Обов’язково зверніть увагу на сайт. Як зрозуміти надійний він чи ні? Фотографії продукції мають бути гарної якості, а ще краще, щоб знімків було декілька та з різних ракурсів. Це потрібно для того, щоб покупець зміг більш детально розглянути модель.

Звертайте увагу на те, чи можливо залишити коментар. Наявність відгуків, говорить про те, що сайт не підробка, та що компанія впевнена в якості товару.

Крім цього в них можна дізнатися більш детальну інформацію про представлений продукт.

Можливість оплачувати покупку банківською карткою або готівкою при отриманні, говорить про те, що Інтернет-магазин піклується про зручність для своїх клієнтів.

Звертайте також увагу на те, щоб була можливість зробити повернення чи обмін. Тим самим ви зможете вберегти себе у випадку, якщо річ вам не підійшла.

 «Уют» №9-25.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *