Як краще зберігати парфуми

Виробники парфумів обмежують термін використання духів . Через неправильне зберігання парфуми можуть втрачати свої аромат і стійкість. По суті, якісними, дорогими парфумами можна користуватися і після закінчення зазначеного часу, якщо правильно зберігати.

Як краще зберігати парфуми

До зменшення терміну зберігання парфумів призводять:

Сонячні промені.
Свої властивості парфуми не втрачають у середньому протягом 3 років. Якщо на флакон потрапляють сонячні промені, то термін придатності стає меншим. Під впливом сонця руйнується формула ароматичної композиції і змінюється її «звучання». Тому парфуми не варто зберігати, приміром, на підвіконнях.

Підвищена температура.
Парфуми бояться тепла, температура згубно діє на ароматичні складники, змінюючи їх запах. Тому зберігати парфуми поблизу опалювальних приладів також не варто.

Висока вологість.
Негативним фактором є вологість, вплив якої призводить до порушення складної хімічної формули парфумів, внаслідок чого вони втрачають свої якості та псуються. Тому ванна кімната – не найкраще місце для їх зберігання.

Парфуми «люблять» прохолодні, сухі і темні місця.

Не можна допускати потрапляння сторонніх речовин у флакон. Також заборонено змішувати різні парфуми. Ознаками їх псування можуть бути зміна консистенції, утворення осаду, зміна кольору чи запаху.

Читайте також: Головні помилки жінки з парфумами

«Уют» №22-28.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *