Як легко відучити дитину від соски

Як легко відучити дитину від соски

Дивні ці батьки: спочатку вони хочуть, щоб немовля смоктало соску і заспокоювалось нею під час істерик, а потім насильно намагаються відлучити дитину від неї. І як у дитини не прокинеться злість і образа?!

Однак, якщо вже вирішили, відступати не можна. Перше, що повинні усвідомити батьки щодо використання сосок: не існує жодних стандартів, норм і термінів, які регламентували і вказували б, коли саме вам слід давати дитині соску, а коли – рішуче її відбирати.

Якщо ви непохитні у своєму рішенні відучити дитину від соски, то, безсумнівно, ви зіткнетеся з проблемою засипання – малюк буде вередувати і відмовлятися спати без неї. Тут ніяких рецептів немає, крім одного – фізична втома для малюка, і заряд терпіння – для вас. Щоб повністю придушити в малюка звичку засинати з соскою, досить 3-5 днів. Але за цей час ви повинні проводити з дитиною максимально активно день, і особливо вечір, погуляти перед сном, викупати її у великій ванні і прохолодній воді близько півгодини, потім ситно погодувати і вкласти спати. Організм малюка повинен витратити достатню кількість енергії, щоб бути готовим заснути, незважаючи на зовнішні обставини. І так – кілька днів поспіль, протягом яких звичка засинати, прицмокуючи соску, повністю зникне.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми: