Як лікувати грибок і тріщини на п’ятах за допомогою оцту і води?

Усі, хто коли-небудь мав справу з тріщинами на п’ятах, знають, яке це покарання. Мало того, що виглядає негарно, тріщини ще й дуже болючі. Якщо шкіра стоп загрубіла, з’явилися натоптиші й утворилися тріщини, запускати не можна, інакше потім буде складніше впоратися з проблемою.

Зараз існує маса різних засобів, поживних кремів для догляду та інших процедур, але всі вони здебільшого не вирішують проблеми кардинально і надовго.

Зате найнесподіваніші речі іноді працюють краще дорогих засобів по догляду. Наприклад, дуже багато людей уже знайомі з кремом для вимені з флоралізіном. Уже кілька років він залишається лідером продажів у зоомагазинах, ніби у кожного жителя міста у квартирі живе корова.

Насправді його якраз застосовують люди з глибокими тріщинами і натоптишами на п’ятах. Коштує крем недорого і дійсно працює, а інгредієнти, які входять до його складу, ніяк не шкодять людській шкірі.

Але якщо про засіб для коров’ячого вимені відомо давно, то про новий лайфхак з оцтом і засобом для ополіскування рота ми дізналися зовсім недавно.

Попереджаємо відразу, що порада може здатися дуже дивною, але дійсно працює! Через 15 хв. підошви ніг і п’яти стають м’якими і ніжними, а тріщин із часом стає менше.

Ванночка для ніг від тріщин на п’ятах
Ванночка для ніг від тріщин на п'ятах

Залежно від розміру ванночки для ніг, ви можете подвоїти або потроїти пропорції.

Вам знадобиться:

  • 1 скл. будь-якого антисептичного засобу для полоскання рота,
  • 1 скл. оцту,
  • 2 скл. теплої води.

Додайте всі інгредієнти у ванночку для ніг. Опустіть ноги у воду на 10-15 хв., а потім за допомогою пемзи зніміть омертвілу шкіру. Після такої ванни відмерла шкіра дуже добре піддається пілінгу, і після декількох процедур ви побачите, що вона стане гладкою і ніжною.

Після процедури можна підсилити ефект теплої ванни, намастивши ніжки вазеліном або кремом для ніг і надівши на ніч бавовняні шкарпетки. Вранці потріть ще раз п’яти і ступні пемзою і повторіть ванночку.

«Погляд часу» №7- 11.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *