Як люди ставляться до самотності?

Як люди ставляться до самотності
Як люди ставляться до самотності?

Більшість людей хоч раз у житті відчували себе самотніми. Вважається, що самотність поширена серед літніх людей, проте дослідники довели зворотне.

Вік самотності далекий від уявлень про нього. Згідно з дослідженнями, молоді люди нині відчувають себе більш самотніми, ніж люди у віці. Найбільш гостро це неприємне відчуття відчувається у перехідному віці – з 16 до 24 років. У цій віковій групі близько 40 % учасників зазначили, що часто відчувають себе самотніми. Серед людей, старше 75 років, таких знайшлося лише 27 %. Такі результати пояснюються тим, що у перехідному віці люди часто залишають будинок, відправляючись вчитися. Їм доводиться прощатися з друзями і звичним способом життя. У цей же час людина вирушає на пошуки свого місця у світі.

Зима вважається «найбільш самотньою порою року». Це пов’язано зі святами, багато з яких припадають на зимовий період, а також із погодою, яка змушує більшу частину дня проводити вдома.

Більше 40 % учасників дослідження зазначили, що самотність може викликати навіть приємні емоції. Але психологи вважають, що таке почуття приємне «у невеликих порціях». Якщо ж людина протягом довгого часу зазнає самотність, то це може призвести до депресії і загального погіршення здоров’я.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *