Як надихати своїх обраниць на перемоги

Як надихати своїх обраниць на перемоги
Як надихати своїх обраниць на перемоги

Як казав мій прадід: Якщо хочеш, щоб твоя жінка вміло зрешетила дичину, стій ззаду і подавай їй патрони. І він мав рацію: саме чоловік повинен мотивувати жінку на успіх, де потрібно підсобити, де потрібно надихнути. І якщо суджена не в силах зрушити Гімалайські гори, то виною всьому недоробка з боку її обранця.

Пробудити в собі істинного чоловіка

Насамперед згадайте про божественне чоловіче призначення – бути батьком-чоловіком-спокусником-німфетом-домогосподарником-натхненником в одному образі. Щоб законсервувати “божественний ефір” у сечостатевій чакрі, відмовтеся від неканонічною одягу на кшталт штанів, що щільно облягають сідниці.

Пам’ятайте: природа не дарма наділила чоловіків унікальною творчою силою, яка здатна гармонізувати життя жінки. Енергомерехтливий потік, який таїться в чоловіках, споконвіку служить жіночому роду!

Тіште погляд своєї обраниці

Доглянутий і духмяний чоловік – найкраща розрядка для жінки після важкого робочого дня. Тому не здумайте зустрічати кохану розпатланим, одягненим у розтягнуту футболку, і, не дай Боже, з волохатими ногами!

Вашою щоденною рутиною повинен стати ретельний і багатоступінчастий догляд за тілом. Слідкуйте за рельєфністю тіла – жінкам подобаються витончені чоловіки, яких хочеться оберігати, плекати і фінансово забезпечувати.

Розслабляйте свою жінку після важкого робочого дня

Після перемог і потрясінь ваша бізнесвумен потребує відновлення душевних сил! Порадуйте її тантричним або аквапінним масажем із олією іланг-ілангу. Виконайте танець Тарзана, дозволивши коханій відчути себе Наташею Корольовою. Заспівайте концертну програму Винника в образі співака у світлій перуці. Завжди радуйте жінку бурхливим сексом. Будьте оригінальні в ліжку.

Хваліть і підтримуйте кохану

Жінці важливо чути слова визнання й захоплення – це в її домінантній природі. Тому, озброївшись чоловічим шармом, нахвалюйте суджену. Навіть за розкидані речі і забиту волоссям раковину. Адже кожне діяння жінки – благодать!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *