Як не купити зайвого

Як не купити зайвого
Як не купити зайвого

«Уют» №8-2019

1. Перед тим, як щось купувати, зробіть ревізію свого гардероба: що вже є, а що потрібно замінити. Випишіть те, що пора замінити. І що вже є. Чергові сині джинси більше образів у вашому гардеробі не створять. Забороніть собі їх купувати – вони у вас уже є! Запаси на «чорні часи» точно робити не варто. Мода швидкоплинна. І навіть актуальна база застаріває, хоч і повільніше. А ось від затасканого до ковтунів і розтягнутого коміра светра пора позбутися, замінивши його аналогічним.

2. Подивіться, які речі вже є, вам подобаються, вам пасують, але ви не знаєте, з чим їх носити. Пошукайте натхнення в Інтернеті, збережіть на телефон варіанти. Тепер подивіться, які з варіантів підійдуть не тільки до того одягу, який ви не знаєте, з чим носити, але й до інших речей з вашого гардеробу. Запишіть їх і шукайте на розпродажах аналоги.

3. Підготуйте список, що потрібно купити (заміни, доповнення з пункту 2). Скільки грошей ви готові заплатити за ці речі?

4. Знайдіть речі зі списку на сайтах брендів і онлайн магазинів: випишіть артикули, уточніть наявність розмірів, попросіть по змозі відкласти. Збережіть речі, які ви шукаєте, на телефон. Підрахуйте підсумкову суму – і не беріть на шопінг більше. Якщо ви шопінгуєте в Інтернеті, то можна замовляти. Але краще порівняйте аналоги в офлайні.

5. Випишіть магазини й речі, які ви в них будете міряти!

6. Відправляйтеся на шопінг одна, без подруг! Але візьміть свій список, а також речі, які ви не знали, з чим носити. Не слухайте консультантів: їх завдання продати, ваше – знайти свою річ.

7. Обов’язково виходьте з примірочної до великого дзеркала. Відійдіть від нього на відстань кількох метрів. Близькість до дзеркала й світло в примірочній спотворює пропорції та колір. При неправильній примірці вдома ви можете розчаруватися своєю покупкою.

8. Порухайтесь. Приміряйте зверху свій верхній одяг. Чи зручно?

9. Запитуйте себе під час примірки, чи подобаюся я собі в цій речі? Як я себе в ній відчуваю? Як ця річ виглядає з іншим моїм одягом? З чим ще я буду її носити?

10. Ретельно перевірте шви, зачіпки, можливі дефекти, ковтуни на трикотажі.

11. Якщо відповіді з пункту 9 вас задовольнили, а стан речі гарний, то сміливо йдіть на касу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *