Як не забруднити одяг макіяжем

Із приходом холодів ми загортаємося в светри та шапки. Найчастіше трапляється так, що на предметах гардероба залишаються сліди макіяжу. Як не забруднити одяг макіяжем?

Як не забруднити одяг макіяжем
  • Вибирайте легкий тональний крем. У ньому менше кольорового пігменту, який залишає плями. Практично не залишають плям засоби з написом longwear.
  • Якщо закріпити тон пудрою, то поверхню шкіри можна зробити менш липкою. Але з такими засобами потрібно бути акуратними власницям сухої шкіри. Їм варто зупинитися на невагомій пудрі та наносити її лише у невеликій кількості. Крім того, бажано використовувати менше косметики в зонах, що контактують з одягом.
  • Щоб досягти стійкості, наносьте тональний крем на добре зволожену шкіру. На допомогу прийдуть засоби з гелевою текстурою. Вони не «розчиняють» наступні шари макіяжу.
  • Використовуйте в макіяжі праймер, щоб уникнути кольорових слідів на одязі. Після цього можна переходити до тонального крему. Його варто наносити лише тонким шаром.
  • Якщо змішати тон, сироватку і крем, можна досягти ефекту невидимої вуалі. При такому методі також одяг не забрудниться.

Анна Завгородня, візажист

«Уют» №45-04.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *