Як носити хутряну шапку, щоб не виглядати старомодно

Як носити хутряну шапку
Як носити хутряну шапку, щоб не виглядати старомодно

Не так давно хутряна шапка була предметом мрій для декількох поколінь жінок. Тому що уособлювала розкіш і багатство. Але більшість дам такого головного убору не прикрашає. Як правильно підібрати шапку з хутра?

Поєднуйте хутряну шапку з модними речами. Насправді, носити можна, що душа забажає, навіть відверто вінтажні речі. Але вони відмінно впишуться лише в образ із ретельно підібраними модними речами, наприклад, хутряна шапка буде виглядати органічно з трендовою шубкою з екохутра та бомбером.

Вибирайте правильний фасон. Модні головні убори повинні бути пошиті відповідно до актуальних тенденцій і підходити під ваш тип обличчя. А також гармонійно доповнювати решту одягу. Наприклад, ви точно не будете виглядати старомодно, якщо доповните хутряною шапкою лаконічне пальто або дублянку, а ось із натуральною шубою такий номер не пройде.

Хутряна шапка, як головний акцент образу. Жіночі зимові шапки повинні не тільки гріти, а й бути одним із акцентів, які формують стиль. Тому потрібно відразу для себе вирішити, з чим носити жіночі хутряні шапки, якщо вони вам так подобаються. Це може бути як елегантний образ із спідницею і лаконічним пальто, так і кежуал – із комфортними легінсами й стильними черевиками.

Продумайте зачіску й макіяж. Зібрані в пучок волосся і відсутність макіяжу навіть у наймоднішій хутряній шапці перетворять вас у робітницю жеку. Хутряна шапка – це річ, яка вимагає того, щоб образ був продуманий до дрібниць. Тому, надягаючи її, завийте локони, як у Барбари Брильської в «Іронії долі, або З легким паром» або просто розпустіть волосся і зробіть легкий макіяж.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *