Як очистити організм соком чорної редьки

Зараз настав сезон збирання урожаю чорної редьки, за допомогою цілющого соку можна очистити організм, провести корисний омолоджувальний курс очищення судин, нирок, жовчного і сечового міхура.

Як очистити організм соком чорної редьки

Сік чорної редьки п’ють через годину після прийому їжі. Дозування нарощують поступово, починаючи з 1 ч. л., прислухаючись до свого стану. Якщо жовчні протоки дуже забиті жовчю, то може відчуватися біль у печінці. Якщо болю не буде, можна поступово нарощувати дозування. При появі незначного болю в ділянці печінки слід на деякий час зупинити нарощувати дозу, дати організму можливість очиститися, потім знову збільшити. У результаті кількість соку, що випивається за один раз, має досягти 0,5 скл.

Як довго пити? Час у всіх буде різний, позаяк дозування у кожного індивідуальне. Тут важливий не час, а кількість соку. Протягом курсу треба випити сік із 10 кг редьки, готуючи кожен раз невелику порцію свіжого.

Як дізнатися, що курс закінчився і що ви випили сік із 10 кг редьки? Дуже просто. Записуйте, скільки редьки купили, і використовуйте її тільки для соку.

Наприклад, якщо купили 2 кг редьки, то вам потрібно буде повторити це 5 разів, у міру того, як коренеплоди будуть закінчуватися.

Очищувальний курс дає величезний ефект.

У кожного він буде свій, індивідуальний, залежно від початкового стану організму. Однак необхідно врахувати, що редька – це сильнодіючий засіб, тому має протипоказання. Гострі гастрити, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, панкреатит, серцево-судинні захворювання, токсичність при базедовій хворобі, хронічна легенево-серцева недостатність – усе це є протипоказанням для застосування редьки як ліків.

«Погляд часу» №42-14.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *