Як оформити субсидію подружжю, що розлучилося?

Як оформити субсидію подружжю, що розлучилося?

Стали відомі нові нюанси, які необхідно знати подружжю, що розлучилося, при оформленні субсидії на оплату «комуналки».

«Якщо подружжя розлучене і немає неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати у декларації своїх «колишніх», які зареєстровані та проживають окремо.

Однак, якщо сім’я розлучена, але є неповнолітні діти, у декларації потрібно вказати маму чи тата дитини (залежно від того, з ким проживає дитина)», – ідеться у повідомленні.

Крім того, уточнюється, що якщо неповнолітні діти є у розлученій сім’ї, то в декларації на оформлення субсидії подружжя зобов’язане вказати маму чи тата, але одночасно з цим подати заяву, щоб доходи батька (мами), що не проживає з дитиною, не плюсували.

Для цього потрібно звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій із заявою, щоб батька (матір), що не проживає з дитиною, виключили з декларації.

Тільки після цього гроші на таку людину не включатимуться до сукупного доходу домогосподарства.

Однак разом із заявою необхідно також надати довідку з ЖКГ чи сільської/селищної ради про те, що дитина проживає з заявником.

Нагадаємо, зі зміною умов субсидування в Україні у 2018 році чомусь багато хто думає, що субсидія призначається тільки пенсіонерам, матерям-одиначкам та малозабезпеченим сім’ям. Насправді незаможні отримують субсидію точно таким же чином, як і інші люди. Різниця лише у тому, що малозабезпечена сім’я отримує ще й соціальні виплати. Україна дозволяє отримати субсидію будь-якому своєму громадянину, будь-якого віку та соціального становища, на свою чи орендовану квартиру, але з однією умовою: витрати на комунальні платежі повинні бути більше 15 % від доходу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *