Як оплатити комуналку через термінал

Банківський термінал

Дуже часто до редакції звертаються пенсіонери, які просять роз’яснити, як оплачувати комунальні послуги через банківські термінали. І не дивно, адже оплата через термінал – можливість не платити комісію за послуги банку.

У кожному банку свої термінали й особливості програми. Проте ми рекомендуємо загальноприйнятий алгоритм роботи з банківськими терміналами.

  1. Виберіть мову обслуговування (на вибраній вами мові будуть надруковані всі дані на екрані).
  2. Виберіть спосіб оплати: готівкою чи карткою.
  3. У запропонованому меню знайдіть команду «Оплата рахунків».
  4. Виберіть тип платежу: «Комунальні платежі».
  5. Тепер можете вибрати вид послуги, за який будете проводити оплату: СДПТ, електроенергія, газ, водопостачання.
  6. У вікні введіть номер особового рахунку абонента чи вашу адресу. Якщо ви вводите номер рахунку, робіть це уважно і перевірте кілька разів, усе вірно. Після того як ви переконаєтеся, що помилок немає, натискайте кнопку зі словом «Далі».
  7. На екрані з’являться наступні дані: ПІБ, особовий рахунок, адреса. Ці дані повинні відповідати вашим. У лівій колонці відображається інформація про послуги, за якими здійснюються нарахування, і заборгованість (поточні нарахування) по них. У правій колонці можна вибирати послуги, за які ви хочете заплатити. Для цього треба використовувати стрілки, розташовані між колонками. Наприклад, «Вивезення сміття». У нижньому рядку правої колонки автоматично проводиться складання сум обраних послуг. Визначилися з послугою – натисніть «Далі».
  8. Останній етап – оплата. Для цього потрібно по одній купюрі внести гроші у купюроприймач терміналу. Зверніть увагу – термінал решти не видає. Тому постарайтеся більш точно розрахувати суму, що вводите. Після того як «завантажете» гроші, натисніть «Оплатити». І не забудьте отримати чек.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber