Як оральні контрацептиви впливають на інтелект жінки?

Як оральні контрацептиви впливають на інтелект жінки
Як оральні контрацептиви впливають на інтелект жінки?

«УЮТ» №12-2019

Німецькі вчені заявили про те, що оральні контрацептиви «втручаються в процеси соціального і емоційного інтелекту» і порушують звичні процеси обробки інформації головним мозком. Свої доводи про вплив цього типу контрацептивів дослідники опублікували в науковому журналі Frontiers in Neuroscience.

Фахівці стверджують: оральні контрацептиви впливають на здатність жінок розпізнавати емоції. Зокрема, жінки стають менш здатними розпізнавати невербальні сигнали, що свідчать про переживання, наприклад, починають гірше інтерпретувати вирази облич у інших людей.

У цьому дослідженні спостерігалися 42 жінки, які регулярно вживали оральні контрацептиви, і 53 жінки, які не вживали такі препарати. Учасниці проходили тести на інтелектуальні здібності. Зокрема, їх просили ідентифікувати різні людські емоції.

Випробування показали: з розпізнаванням сильно виражених емоцій жінки справлялися легко незалежно від прийому контрацептивів. Але при інтерпретації складних виразів обличчя жінки, що вживали оральні контрацептиви, справлялися з інтелектуальними тестами на 10 % гірше. При цьому найбільші труднощі в них викликали необхідність розуміти базові емоції – смуток і щастя, і складні емоції – гордість і презирство.

Як заявили дослідники, подібний вплив оральних контрацептивів на жіночий інтелект «можливо, пов’язаний зі здатністю таблеток впливати на хімічні речовини, які передають повідомлення з мозку в інші частини тіла».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *