Як отримати максимальну користь від каш

Як отримати максимальну користь від каш
Як отримати максимальну користь від каш

Крупи виключно корисні для здоров’я. Насамперед наявність клітковини, яка очищає шлунково-кишковий тракт, стимулює його діяльність, виводить з організму холестерин і зайвий жир. Не відмовляйтеся від вживання каш, обов’язково включайте їх до свого раціону.

Рис

Рис активно виводить з організму солі та зайву рідину. Він м’яко обволікає стінки шлунково-кишкового тракту, тому корисний для людей, які страждають захворюваннями стравоходу, шлунка, кишківника. Найбільша кількість корисних речовин міститься у нешліфованих коричневих сортах. На другому місці – пропарений рис. На третьому – білий шліфований рис. Існує також чорний («дикий») рис. Його поживна цінність – найвища.

Гречка

Білок гречки за своєю якістю наближається до білків тваринного походження, тому він є повноцінною заміною м’яса. У гречці міститься речовина рутин, яка також сприяє виведенню зайвої рідини з організму. До того ж ця крупа перетравлюється набагато повільніше, ніж інші зернові, тому вона дає більш тривале почуття ситості.

Перловка

Виготовляється з ячменю. Містить велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів. Перловка потребує більш тривалої попередньої обробки у порівнянні з іншими крупами.

Пшоно

Ця крупа перешкоджає утворенню холестеринових бляшок і також сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів. До складу пшона входять речовини, які допомагають виводити жир із нашого організму.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *