Як перестати сваритись: поради чоловіку й жінці

Як перестати сваритись
Як перестати сваритись: поради чоловіку й жінці

Взаєморозуміння. Секрет криється в тому, щоб забути на час про себе і спробувати зрозуміти свою другу половинку, поставити себе на місце другого. Відчути те, що відчуває він. Задатися питанням, чому він поступає так, а не інакше? Чим керується?

Виходячи з цього, можна вже шукати компроміси і золоту середину. Іноді також слід постаратися прийняти позицію другої сторони, якщо вона для нього принципова, а для вас – не критична.

Важливо в даній ситуації, щоб обидва з подружжя дотримувалися цього обопільно і намагалися зрозуміти другого. Тому як якщо тільки один буде йти на поступки – у сімейних відносинах з’явиться істотний перекіс.

Взаємоповага. Намагайтеся один до одного ставитися з повагою – адже це одна із запорук міцних відносин. Навіть якщо ви вирішили поскандалити, то не варто пригадувати своїй другій половинці давно забуті проступки і дорікати потім його за це. Намагайтеся використовувати аргументи конкретної ситуації. Вживання нецензурних слів для вас обох – табу!

Поважайте особистий простір один одного. У всіх у нас буває потреба побути наодинці з собою або зайнятися якимись улюбленими справами.

Геть нудьгу і одноманітність. Іноді дуже необхідно влаштувати другій половинці маленьке, а при бажанні і велике свято-сюрприз! Тут можна включити фантазію і придумати багато оригінальних ідей. Тим більше, що ніхто так добре не знає вашу другу половинку як ви!

Піклуйтеся один про одного, нагадуйте про ваші перші почуття і зустрічі. Адже те, що ви стали тепер жити під одним дахом, не повинно означати кінець романтики!

Проявляй увагу до своєї другої половинки. Навіть незважаючи на зайнятість і втому, люблячі люди повинні надавати один одному знаки уваги. Усі люди потребують того, щоб удома завжди чекали тепло й затишок, розуміння й турбота.

Почуй свою другу половинку. Важливо не тільки вислухати свою кохану людину, але й почути те, що вона говорить! Чи чуєте ви, які переживання у неї зараз?

До цього ж треба привчати й дітей! Нехай вони теж беруть активну участь в обговоренні сімейних справ! Тоді вони відчують свою значимість і будуть дуже за це вдячні!

Не давіть на чоловіка. Велика помилка жінок – це те, що вони починають щось вимагати від своєї другої половинки в наказовому порядку, а коли їхні чоловіки відмахуються або відмовляються – починають їм діяти на нерви.

Повірте, дорогі жінки, ніяких нервів і терпіння на це не вистачить. Ви тільки ризикуєте перетворити свою кохану людину в нервово збудженого чоловіка. А чи потрібно вам це? Чоловіки – дорослі самостійні істоти, і чим більше їм надавати свободи і дій вибору, тим буде краще.

Уміння дружити. Важливо не тільки любити, але й бути кращим другом для своєї другої половинки!

Навіщо шукати друзів на стороні, адже друг поруч із вами! Хто як не кохана людина допоможе і порадить найкращий варіант? Адже ви – це він, а він – це ти, коли добре йому – добре й тобі, і навпаки! Цінуйте один одного і ваші стосунки!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *