Як пережити кризу у відносинах

відносини
Психологи запевняють, що навіть ідеальні пари переживають періоди криз. Згодом сімейне життя перетворюється на рутину і починає здаватися, що ви помилилися з вибором супутника життя. Крім цього, накопичуються взаємні образи. Щоб пережити кризові моменти у відносинах, потрібно знати кілька секретів і, звичайно ж, уміти застосовувати їх на практиці.

3-4 роки, криза «комфорту»
Дослідження доводять, що багато пар через 3 роки спільного життя рідше говорять один одному про кохання і все менше приділяють одне одному уваги. У цей період здається, що все добре, чоловік або дружина нікуди не подінуться і можна не турбуватися.
Щоб пережити цю кризу, потрібно змушувати себе робити романтичні вчинки для свого партнера або партнерки: влаштовувати побачення, їздити кудись удвох.

10-15 років, криза «підліткова»
За статистикою, 10 років – найскладніший рубіж у шлюбі. Діти підросли, пішли до школи, дружина вийшла на роботу. На її плечах залишився побут, додалася школа й повернулася робота. Жінки втомлюються, дратуються, зриваються, а чоловіки не хочуть повертатися до завжди незадоволеної дружини. Вони хочуть легкості й романтики. Через це відбувається дуже багато розлучень.
Пам’ятайте, постійна жіноча втома негативно позначається на відносинах. Намагайтеся відпочивати разом із чоловіком, інакше вимитий посуд і ідеальна чистота будинку буде коштувати відносин із коханою людиною.

20 років, криза «середнього віку»
Діти стали зовсім дорослими, багато пар саме в цей період відчувають себе самотніми, через що часто і відбуваються розлучення. Тільки діти почнуть влаштовувати власне життя, буде здаватися, що вас із чоловіком більше нічого не пов’язує.
Тому в цей період дуже важливо створювати нові спільні захоплення – відпочинок, подорожі, спорт тощо. Проводьте час разом і будуйте нові плани. Це дуже важливо, щоб не віддалитися від коханої людини.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber