Як підібрати спідницю під зимовий одяг

У холодну пору року ми найчастіше носимо штани. Не тільки тому, що це зручно, але ще й тому, що спідницю складніше вписати у зимовий образ. Ось декілька модних порад, як правильно носити спідниці та сукні взимку.

Як підібрати спідницю під зимовий одяг
Матеріал дуже важливий

Оскільки взимку ми носимо теплі куртки і в’язані светри, гармонійно з ними будуть виглядати спідниці зі щільних «зимових» тканин. Це може бути вовна, денім, шкіра чи еко-шкіра, щільний трикотаж, костюмна тканина.

А колготки?

За тим же принципом вибираємо до спідниць та суконь колготки. Коли на нас надіті речі зі щільних, фактурних матеріалів, а зверху – шуба чи пуховик, набагато логічніше вибирати щільні непрозорі колготки. Усе, що по щільності менше 40 ден, буде візуально «сперечатися» з теплим верхом. Це стосується і тілесних колготок – якщо, звичайно, це не частина вашого робочого дрес-коду. В інших випадках на зиму про них краще забути.

Виняток із правила

Спідниці з легких тканин добре виглядатимуть взимку і легко впишуться в «утеплені» образи, якщо їх поєднувати з високим взуттям. В ідеалі – із чобітьми, халява яких заходить під поділ спідниці або сукні (це, до речі, ще й позбавляє нас від головного болю з підбором колготок). В іншому випадку ми отримуємо теплий верх і занадто легкий відкритий низ – тонкі колготки з невагомою спідницею.

Чи може спідниця виглядати з-під верхнього одягу?

Чи припустимо, щоб низ довгої спідниці або плаття видглядав з-під пальто чи пуховика? Звичайно, допустимо. Але тільки в разі довжини міді. А ще виглядає чудово, коли колір і/або зовнішній вигляд спідниці відрізняються від верхнього одягу. Але за образом має бути очевидно, що такий прийом вами задуманий, а не вийшов випадково.

А міні можна?

Звичайно можна! Мініспідниця теж чудово «працює» в зимовому гардеробі. Щоб грамотно вписати її у зимовий образ, потрібно враховувати кілька правил:

  • тканина мініспідниці має бути щільною (вовна, денім, шкіра або екошкіра, щільний трикотаж);
  • носимо її тільки зі щільними теплими колготками (не напівпрозорими!);
  • верхній одяг вибираємо довгий, в ідеалі – щоб прикривав коліна. Так і пропорції виглядають гармонійно, і ноги не змерзнуть;
  • взуття має бути із середньою чи високою халявою.

Сподіваємось, ці правила стануть вам у нагоді. Залишайтеся стильними і почувайтеся затишно!  

«УЮТ» №51-17.12.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *