Як підвищити продуктивність перепелів

Як підвищити продуктивність перепелів
Як підвищити продуктивність перепелів

Перепелині яйця мають високу харчову цінність і є дієтичним продуктом. Тому підвищення несучості перепелів для птахівників є надзвичайно важливим.

Годувати несучок потрібно тільки свіжим кормом, його склад повинен бути постійним, адже перепілка не любить змін. Її не можна перегодовувати – це призводить до ожиріння, і вона перестає нестися. Птах має відчувати легкий голод. Не забувайте про вітаміни, які необхідно періодично випоювати несучкам. Воду змінюють кілька разів на добу, неприпустимо, щоб вона застоювалася. У корм підсипають крейду, мелену черепашку, рибне борошно. Ці добавки збільшують несучість і добре позначаються на загальному здоров’ї птиці.

Бувають перепілки, які мало несуться чи не несуться взагалі. Перевіряють це промацуванням лобкової кістки. Чим більша відстань між кісточками, тим краще несеться перепілка. Повноцінний період для яйцекладки – до 8-9 місяців, потім птиця линяє і краще оновити все стадо.

Бажано, щоб годуванням і доглядом займалася одна й та ж людина. Птиця не повинна відчувати небезпеку. При дотриманні всіх перерахованих правил продуктивність перепілки буде високою. Якщо ж несучість не зросла, то необхідно поміняти корм.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *