Як почистити праску в домашніх умовах

Як почистити праску в домашніх умовах

Праску можна почистити підручними засобами.

Якою б дорогою та якісною праскою ви не користувалися, але кожна господиня стикається з проблемою нагару. У магазинах з’явилися засоби, які спеціально зроблені для чищення праски. Якщо ж проблема застала вас зненацька, то можна скористуватися підручними засобами, які є в кожному домі.

Спосіб 1. Один із найефективніших способів очищення праски від накипу – це чистка за допомогою спеціального розчину, який ви можете приготувати самі. Рецепт розчину простий: 2 ст. л. харчової соди, 1 ст. л. лимонної кислоти та 1 ст. л. оцту.

Для початку потрібно взяти глибоку металеву миску. Покладіть праску в миску дном донизу, підклавши під неї олівець, щоб праска не торкалася дна миски. Потім висипте в ємність, де стоїть праска, кислоту і соду. Почніть заливати окропом, акуратно розмішуючи суміш, щоб покрити дно праски. Налийте оцет і розмішайте. Отриманий розчин повинен покрити саму підошву праски, але не більше, інакше ви зіпсуєте прилад. Тепер потрібно почекати 30-40 хв., поки розчин не почне роз’їдати накип. А після визначеного часу протріть поверхню праски ватою, знімаючи весь накип.

Спосіб 2. У цьому способі вам знадобиться парафінова свічка. Натріть її на дрібній тертці. Змішайте стружку з кухонною сіллю і посипте це все тонким шаром на аркуш паперу. Накрийте лист із сумішшю серветкою. Візьміть розігріту праску і пропрасуйте суміш через серветку. Підошва приладу повинна знову стати чистою. Але майте на увазі, що таким способом не можна чистити праски з тефлоновим покриттям!

Спосіб 3. Чистка праски перекисом водню. Протріть поверхню праски з нагаром ватним тампоном, змоченим у перекисі водню. Стежте, щоб перекис не потрапив на пластмасову частину приладу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber