Як почистити хутро

Як почистити хутро
Як почистити хутро

«УЮТ» №12-2019

В домашніх умовах можна використовувати підручні і часом несподівані засоби.

Сіль дрібного помелу, сода, тальк, крохмаль або потовчена крейда. Усунути засаленість і непривабливий блиск можна за допомогою цих засобів. Також повернути привабливість хутряного виробу допоможе сухий шампунь.

Шампунь для волосся. Розбавте його водою, ретельно спіньте суміш, нанесіть піну на м’яку губку і обробіть поверхню хутряного виробу. Потім візьміть чисту тканину, яка добре вбирає, трохи її зволожте і протріть ворсинки. Після потрібно витерти хутро сухою ганчіркою. Замість звичайного шампуню можна використовувати призначений для вовни тварин: по структурі і властивостям він схожий з ворсом хутра.

Бензин є хорошим знежирювачем, що ефективно усуває засаленість і некрасивий лиск. У ньому змочіть м’яку пористу губку і обробіть проблемні ділянки виробу. Також можна просочити бензином тирсу і обережно втирати її в ворс, а потім обтрусити його.

Щоб очистити біле хутро від жовтизни, можна використовувати перекис водню. Розбавте його такою ж кількістю теплої води, змочіть в суміші губку і обережно потріть пожовклі ділянки.

Нашатирний спирт справляється з забрудненнями і з засаленістю. Його бажано розбавити водою і використовувати для обробки м’якою губкою. Також в спирт можна додати сіль.

9%-ний столовий оцет. Змочіть в ньому ганчірку або губку і приступайте до чищення. Після процедури хутро протріть сухою тканиною і провітріть на свіжому повітрі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *