Як помити вікна без хімії?

Як помити вікна без хімії?

Оцет

Змішайте 1 скл. теплої води та 50 мл оцту. Такий засіб буде мультифункціональним, бо врятує від розводів та відлякає комах, які несуть великий вклад у забруднення вікон. Мийний засіб найзручніше наносити за допомогою розпилювача, а витирати вікно насухо м’якою ганчіркою.

Лимон або лимонна кислота

Розчиніть 50 мл лимонного соку у 1 скл. води, після чого нанесіть розчин на скло за допомогою пульверизатора та протріть м’якою сухою ганчіркою. Як бонус – по всьому дому буде приємно пахнути цитрусами.

Крохмаль

Крохмаль допомагає впоратися з неймовірно забрудненим пилом вікнами та уникнути розводів. Для приготування розчину 1 ст. л. крохмалю та 1 л води. Нанесіть суміш на вікна, протріть губкою та залиште до повного висихання. Після цього протріть сухою ганчіркою.

Газетний папір

Цей спосіб є одним із найстаріших. Він полягає у тому, щоб після протирання основних забруднень мильним розчином, використати зім’ятий газетний папір для бездоганного блиску вікон. Такий папір чудово вбирає вологу, що позбавляє розводи будь-яких шансів на існування.

Сіль

Сіль здатна надати склу неймовірний блиск. Щоб приготувати сольовий розчин, розчиніть 2 ст. л. солі у 1 скл. води. Помийте скло отриманим розчином, використовуючи ганчірку з мікрофібри.

Мийний засіб + оцет

Змішайте 0,5 л води, 70 мл оцту та 1 ч. л. засобу для миття посуду. Отриманим розчином старанно помийте вікна, відтираючи всі забруднення. Після цього обполосніть поверхню водою та витріть насухо.

 «Погляд часу» №19-11.05.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *