Як понизити шкоду сонячних променів

Сонячні промені

Почервоніння, гіперпігментація, опіки – ось слідства надчутливості шкіри до дії сонця. Для того щоб уникнути подібних проблем, лікарі не рекомендують засмагати тим, хто приймає антибіотики, гормональні контрацептиви, а також препарати, що містять вітамін А або екстракт звіробою. Негативну реакцію можуть викликати й деякі побутові миючі засоби та косметика. Скажімо, користування на пляжі блиском для губ або духами може призвести до серйозних опіків.

Надмірний вплив УФ-променів знижує імунітет і призводить до загострення хронічних захворювань і акне. З обережністю потрібно перебувати на сонці також людям, що страждають на псоріаз. Усе залежить від форми, у якій захворювання протікає: у деяких випадках сонце корисне, а в деяких протипоказане. Тому, перед тим як їхати на курорт, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Уважно читайте етикетки на сонцезахисній косметиці. Деякі фільтри, що входять до їх складу, учені вважають небезпечними й онкогенними. Наприклад, оксибензон і ретинолу пальмітат.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *