Як повернути переплату за газ

Попередні постачальники газу виставили рахунки за нього, хоча з 1 травня 2022 року понад 10 млн українських домогосподарств отримують газ від ГК «Нафтогаз України».

На жаль, чимало людей сплатили травневі суми за ненадані послуги попереднім постачальникам, а не «Нафтогазу». Дієвого механізму щодо переказу коштів між компаніями не існує, тому переплата не може бути автоматично переведена від однієї до іншої.

Як повернути переплату за газ

У «Нафтогаз України» радять кожному клієнту звернутися до попередньої газопостачальної компанії та написати заяву про повернення переплати, додавши до неї копію паспорта, ідентифікаційного номера та повних банківських реквізитів власного карткового рахунка (із зазначенням ІВАІЧ, МФО, ЄДРПОУ банку). Вищевказані документи необхідно надіслати за адресою для листування попереднього постачальника. До нього й рекомендують звернутися для більш точної інформації щодо переліку документів для повернення коштів.

Попередня газопостачальна компанія протягом 14 (максимально 30) календарних днів має надати відповідь і повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути іншими.

Для консультації можна зателефонувати до контакт-центру «Нафтогазу»: +380(66) 300-28-88; +380(98) 300-28-88; +380(93) 300-28-88.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *