Як позбудтися непотрібних речей

Напевно, ви помічали, що господарі квартир, безладно набитих старими меблями та різними лахами, зазвичай нещасні. Можливо, у них є безліч причин, аби накопичувати ці, як їм здається, необхідні речі. Однак це, напевно, і є єдиною головною причиною їхніх нещасть – вони просто не залишають місця для чогось нового. Аби позбутися непотрібних речей, важливо звернути увагу на наступні поради.

Позбудьтеся мотлоху

✓ Критерій у відборі один: якщо річ не знадобилася упродовж року-двох, вона не знадобиться ніколи.

✓ Постійне споглядання старих і тьмяних речей формує у нашій свідомості психологію бідності. Ми звикаємо задовольнятися залатаним і пошарпаним.

✓ Збираючи непотрібні речі «про всяк випадок», ми програмуємо, що цей випадок настане.

✓ Як тільки ви наведете вдома лад і викинете зайві речі – на купівлю нових знайдуться гроші й час.

✓ Особливу увагу слід приділяти зламаним речам. Їх потрібно або відразу ж ремонтувати, або негайно викидати. І в жодному разі не допускати їх довготривалого залежування до тих пір, поки «руки дійдуть». Східні практики попереджають: зламані та дефектні речі створюють у вашому домі негативну енергетику, сприяють застою в житті та негативно впливають на здоров’я.

✓ У будь-якої речі є свій термін і призначення. Улюблена річ віддає вам позитивну енергію, вбираючи негативну. Відслуживши свій термін, вона, як батарейка, підлягає утилізації. Однак, якщо ви не розлучитеся з нею, її негативний заряд здатний зіпсувати всю духовну атмосферу у вашій оселі.

Звільніть місце в будинку

• Купуйте тільки те, що на вашу думку ідеальне, а не просто симпатичне.

• Перед тим, як повісити нову сорочку в шафу, викиньте найстарішу з них.

• Позбудьтеся усього, що не підходить вам за  кольором чи розміром.

• Позбудьтеся одягу з плямами та дірками, а також від потертих речей. Це правило стосується навіть книг, які ви придбали випадково і які так і не читали. Залиште тільки ті, які робитимуть вас такими, якими ви хочете бути завтра.

• Викиньте надщерблений і тріснутий посуд, а також дзеркала з якимись дефектами.

• Якщо в будинку є предмети, що нагадують вам про щось погане чи подаровані людиною, яку ви недолюблюєте, позбудьтеся їх.

Звичайно ж, не обов’язково викидати всі речі у смітник. Частину можна подарувати, частину – віддати тим людям, які їх більше потребують.

Пам’ятайте золоту істину – ми купуємо речі, які нам не потрібні, за гроші, яких ми не маємо, щоб вразити людей, які нам не подобаються.

Читайте також: Правила магічного прибирання по фен-шуй

«Погляд часу» №23-04.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *