Як позбутися пирію?

Як позбутися пирію
Як позбутися пирію?

Хороший результат дає ручне збирання пирію після оранки. Але зробити це навіть на 6 сотках дуже складно. Притому, що дрібні корінці бур’яну, які залишилися в землі, обов’язково дадуть нову поросль, особливо в умовах, коли дощі змінюються теплою погодою.

При сильному засміченні ділянки можна застосувати гербіциди суцільної дії. Мають один і той же склад та однаково впливають на рослини гербіциди буран, гліфоган, гліфос, гліфосат, домінатор, атаман, раундап біо, раундап, чистопол. Ці препарати можна використовувати для знищення пирію на городі, але два тижні після їх застосування небажано сіяти і висаджувати на обробленій ділянці будь-які культури.

Городники, які не хочуть застосовувати хімічні препарати, можуть скористатися способом одного свого досвідченого колеги. Освоюючи нову ділянку, він наприкінці травня після оранки та культивації мотоблоком засіяв ділянку гречкою. У серпні, коли почали достигати перші зерна, скосив її, щоб зійшла повторно. У жовтні до заморозків гречка встигла відрости на 30 см. Навесні пирію вже не було.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *