Як позбутися синців під очима

sinyaki_pod_ochma-1
Перше, що потрібно зробити – визначити причину виникнення проблеми. Зазвичай шкіра під очима темніє і обвисає внаслідок неправильного способу життя: регулярного недосипу, поганого харчування, скупчування рідини в організмі. До останнього призводять проблеми з нирками й печінкою, тому, якщо відновлений режим сну не позбавить від прояву, варто сходити до лікаря.
Ця ділянка шкіри – найніжніша. Якщо у вас немає можливості змінити стиль життя, скористайтеся експрес-методами. Приготуйте спеціальний лід на основі відварів лікарських трав: ромашки, шавлії, петрушки, коріандру та інших. Протирайте область навколо очей кубиками льоду щоранку.
Маска з тертої картоплі, прикладена до проблемної зони на п’ятнадцять хвилин, також буде ефективною. Терта петрушка, загорнута в марлю і прикладена до шкіри під очима, не менш корисна, ніж два попередні способи. Якщо перший метод не спрацював через кілька днів регулярного застосування, переходьте до наступного.
Вам знадобиться витратити всього кілька хвилин на день, щоб повернути свіжий вигляд вашому обличчю. Але шкіра кожної людини індивідуальна, тому ефект не може бути однаковим в одні й ті ж терміни. Головне – діяти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber