Як позбутися від болю у суглобах

Як позбутися від болю у суглобах
Як позбутися від болю у суглобах

Ми всі знаємо, що таке біль у суглобах. Пекельно неприємно. І майже неминуче: проблеми з колінами, плечима, ліктями і зап’ястями супроводжують майже всіх.

Особливо сильно ці проблеми починають проявляти себе після 45 років. Звичайно, у болів у суглобах можуть бути інші, не пов’язані з комп’ютером і сидячим способом життя, причини. Це і травми, і перевантаження, і переломи, й артрит, і ревматизм.

Але ось вам рецепт із народної медицини. Він включає у себе тільки найпростіші складові. І допомагає вже прямо з першого застосування: 1 ст. л. меду, 1 ст. л. гірчиці, 1 ст. л. дрібної солі, 1 ст. л. води.

Ретельно перемішайте всі інгредієнти, довівши їх до однорідної суміші. Потім перелийте її у порожню банку з-під крему для рук або у будь-яку іншу упаковку.

Коли наступного разу будете відчувати дискомфорт у суглобах, просто намастіть цим «кремом» болюче місце. Потім накрийте його пластиковим пакетом, а зверху пов’яжіть теплу хустку. Бажано, щоб вона була з вовни.

Такий компрес повинен знаходитися на своєму місці 1,5-2 год. Найкраще цю процедуру повторювати перед сном, щоб суглоби могли відпочити після «лікування». Вранці змийте «крем».

Повторюйте цей процес 4-5 днів поспіль. Ефект ви відчуєте вже після першого разу, тому мотивувати вас не доведеться. Важливо пам’ятати, що саму суміш потрібно зберігати у холодильнику, причому не довше ніж 5-6 днів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *