Як позбутися від шрамів і рубців народними методами

Як позбутися від шрамів і рубців
Як позбутися від шрамів і рубців народними методами

Старі рубці від операцій, невдале падіння і акне можуть причинити немало турбот. Спробуйте скористатися перевіреними засобами. Варто запастися терпінням, оскільки цей процес не швидкий, але всі засоби діють!

ЛИМОННИЙ СІК

Протріть лимонним соком уражені ділянки шкіри, або просто розділіть лимон навпіл і втирайте його в уражені ділянки. Природні властивості лимона дуже корисні для очищення шкіри.

ТОМАТНИЙ СОК

Зробіть свіжий сік із помідорів, нанесіть його на шрами. Цей екстракт дуже хороший для лікування шкіри.

МИГДАЛЕВА ОЛІЯ

Легкий масаж шкіри з мигдалевою олією також дуже ефективний у лікуванні рубців.

ПАЖИТНИК

Крім лікування багатьох захворювань, це насіння дуже добре допомагає у видаленні шрамів. Візьміть 1 скл. насіння пажитника і додайте 500 мл води. Поставте кип’ятити на 5-7 хв. Дочекайтеся, коли відвар охолоне. Умивайте обличчя та інші постраждалі ділянки цим відваром. Повторюйте процедуру 1 раз на тиждень.

САНДАЛ

Паста із сандалового дерева є одним із найбільш ефективних методів при видаленні шрамів. Замочіть пудру сандалового дерева у воді на ніч. Нанесіть пасту на уражені ділянки і дайте їй висохнути протягом деякого часу, а потім помийте обличчя холодною водою. Пасту можна приготувати з рожевою водою або з молоком.

ОГІРКИ

Нанесіть кашку з огірка на шрами і залиште на 15 хв. Промийте шкіру холодною водою. Цей метод дуже ефективний в усуненні темних плям на шкірі.

БАНАН

Зробіть пюре зі зрілих бананів і нанесіть кашку на шрами. Залиште на 7 хв. і потім промийте шкіру холодною водою.

Майте на увазі, що кожен із вищеперелічених способів може мати побічні ефекти, а також викликати індивідуальну непереносимість і алергію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *