Як позбутися гикавки

Ми знайшли свій власний засіб від гикавки. Моя дванадцятирічна внучка часто страждає нею: буває, не відпускає більше двох годин. А якщо це трапляється у школі чи у транспорті? Адже гикавка непередбачувана!

Як позбутися гикавки

Лікарі в цьому випадку безсилі. Ми теж перепробували всі відомі способи – затримувати дихання, витягнутися вздовж стінки, посмоктати шматочок цукру тощо. Іноді лише допомагало, якщо внучка пила воду дрібними ковтками. Але скільки ж цієї води іноді доводилося випити!

Допоміг нам випадок. Узимку я іноді роблю лимонну воду. У глечик із кип’яченою водою нарізаю лимон. Водичка стає кисленькою, приємною на смак.

Тоді я трохи переборщила – вода виявилася надто кислою. А на внучку знову напала гикавка. Вона побігла на кухню, налила з глека і почала пити. Було кисло, але вона допила склянку. Стоїть і боїться дихати. А гикавки немає! Про всяк випадок налила ще склянку, але гикавка так і не повернулася.

Тепер у нас у холодильнику завжди лежать чергові лимони. І якщо починається гикавка, швидко розрізаємо лимон, видавлюємо сік у склянку з водою так, щоб вода була терпимо кислою, і внучка п’є лимонні «ліки» дрібними ковтками. Іноді бере з собою до школи кислу воду в пляшці з-під фанти. Допомагає безвідмовно!

Наталія Смирник

«Погляд часу» №4-20.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *