Як позбутися неприємного запаху із холодильника та бойлера

Після повернення до своїх домівок багато господарів зіштовхнуться з проблемою як позбутися неприємного запаху із холодильника та бойлера.

Як позбутися неприємного запаху із холодильника

Насамперед дістаньте все з холодильника і ретельно його промийте. Якщо миючих засобів у вас немає, скористайтесь оцтом. Розчиніть його у воді в співвідношенні 1 : 1, ретельно промийте розчином усі поверхні холодильника, потім промийте чистою водою і залиште холодильник відкритим висихати на 3 години.

Оцет також можна замінити лимонним соком, а потім викласти часточки лимона на 1-2 дні в холодильнику, щоб вони продовжували вбирати запахи.

Сода також чудовий миючий засіб і абсорбент, який може замінити оцет. Розчиніть у 1 л води 1,5 ст. л. соди та промийте холодильник. Потім промийте все водою та залиште холодильник відкритим на пару годин. Можете залишити в холодильнику миску з содою, щоб вона вбирала запахи. Змінюти її можна раз на 2 тижні.

Також для усунення неприємного запаху чудово підійдуть: кава (розчинна чи в зернах), цитрусові (розрізані), дуже крупно нарізана картопля, потовчене активоване вугілля (10-20 пігулок), скибочки чорного хліба. Також із запахами непогано справляється зім’ятий щільний папір або газета. Змінювати такі натуральні абсорбенти потрібно раз на кілька днів.

Найпростіший спосіб позбутися запаху з бойлера – злити всю воду, а потім прогріти нову до максимальної температури, щоб убити всі мікроби. Якщо запах не зникне, фахівці рекомендують зробити так ще раз.

«Уют» №20-12.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *