Як позбутися п’яткової шпори?

Багато хто чув про таке неприємне захворювання, як п’яткова шпора, а деякі навіть зіткнулися з цією проблемою в житті. Ми розкажемо про те як позбутися п’яткової шпори?

Як позбутися п’яткової шпори?
  • Потрібно протягом тижня харчуватися пшоняною кашою в будь-якому варіанті, можна з молоко, маслом, шкварками. Щоб не було печії, крупу прокип’ятити 2-3 хв., злити воду, залити новою водою або молоком і варити до готовності.
  • Узяти домашнє куряче яйце, покласти у вузьку банку так, щоб воно не розбилося і залити 70 % оцтовою есенцією. Щільно закрити і на 9 днів поставити у темне місце. Злити есенцію в каналізацію, з яйця зняти плівку, проштрикнувши її. І викинути. У банку додати 1 ч. л. вершкового масла і збити яйце блендером. Мазь готова, зберігати у холодильнику. Вечором помити ноги, просушити, на вату нанести довільну кількість мазі та прикласти до п’яти, де груба шкіра. Постарайтеся, щоб мазь не потрапила на ніжну шкіру, краще її обробіть олією. Тримати як компрес до ранку, змити водою. Накладати мазь до зникнення болю.
  • Водії знають, що таке масляниста присадка, яка пахне гасом. Робіть із неї компреси на шпору.
  • Насипати під п’яту в шкарпетку крохмал, щоб утворилася своєрідна подушечка. Змінювати кожний день, до зникнення болі.
  • Вирізати в лісі з осики живець товщиною як у лопати, довжиною 50 см. Класти його на підлогу і катати підошвою, буде боляче, але шпора зникне. Ще можна постукувати ним по п’яті, теж буде боляче.
  • Вийдіть зі стану надуманого страху і перестаньте боротися зі Світом.

«Уют» №49-8.12.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *