Як позбутися від мурашок в будинку?

Як позбутися від мурашок в будинку?

Hapoдні методи, якими відвіку користувалися люди для боротьби з мурашками, можуть виявитися не менш ефективними, чим сучасні хімічні інсектициди, плюс вони найбільш безпечні.

Можна обережно полити мурашник чи скупчення комах окропом або провести навколо мурашок коло з соняшникової олії. Ще мурахи не терплять запаху цибулі, петрушки, часнику. Варто розкласти кашку чи сік цих овочів навколо навали комах. Також ефективними будуть гілочки полину.

Дієвою є дріжджова паста. Треба змішати свіжі дріжджі з невеликою кількістю води і варення. Таку пасту слід розкладати у місцях скупчення та на шляхах пересування мурашиної навали. Ще можна капнути на місце «дислокації» комах оцет, який досить швидко діє.

У пляшку наливають невелику кількість солодкої суміші з води і цукру. Пляшку кладуть горизонтально, і мурахи туди заповзають смакувати солодкою патокою. Назад їм дороги немає – вони прилипають, топляться.

У місцях, де найчастіше видно мурашок, можна поставити тарілочку з медом і водою. Мурашки туди залазитимуть і прилипатимуть. Час від часу тарілочку потрібно спорожняти. Принаймні, ці надокучливі жителі будуть скупчуватися в одному місці, а не «гастролюватимуть» усією квартирою.

Ще для боротьби з мурахами дієвою є яєчна суміш: жовток відокремити від білка, додати трохи борної кислоти, ретельно перемішати. Наносити її там, де видно мурашок.

«Погляд часу» №16-16.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *