Як позбутися запаху у взутті

Як позбутися запаху у взутті

Запах може з’являтися через підвищену пітливість ніг або через неякісні матеріали, з яких зроблене взуття. У нас є кілька ефективних порад, як швидко позбутися неприємного запаху у взутті.

* * *

Перший спосіб видалити неприємний запах з улюблених черевиків – помістити у взуття невеликий шматочок мила і залишити його там на деякий час (найкраще на ніч).

Для продовження ефекту цю процедуру потрібно буде повторювати від двох до чотирьох разів на тиждень.

* * *

Із м’яким взуттям (таким, наприклад, як кеди) справа йде простіше. Її достатньо всього один раз на тиждень випрати, використавши дігтярне мило.

* * *

Чай від неприємного запаху взуття

Ще один швидкий і надійний засіб позбутися неприємного запаху – покласти під устілки пакетик зеленого чаю. Можна використовувати також розсипний крупнолистовий чай, але тоді його буде важче прибрати із взуття. За кілька годин чай вбере в себе сторонній запах, замінивши його своїм легким приємним ароматом.

* * *

Дуже добре справляються з проблемою поганого запаху тальк, дитяча присипка, кухонна сіль і активоване вугілля.

Будь-який із перерахованих вище абсорбентів необхідно засипати у взуття та залишити там на кілька днів. Потім черевики чи мокасини можна запросто очистити від залишків речовини за допомогою пилососа.

* * *

Надати свіжість парі поношених кросівок може також цитрусова шкірка.

* * *

А ось перекис водню допомагає не тільки усунути неприємний запах із взуття, а й дезінфікувати його. Обробивши взуття перекисом, можна значно знизити ризик потрапляння шкідливих бактерій на шкіру ніг. Просто змочіть ватний диск перекисом і протріть ним внутрішню частину черевик. Після обробки залиште черевики висихати (бажано на свіжому повітрі).

* * *

Ефективна також харчова сода. Якщо всередині взуття сухе, насипте у нього соду. Почекайте годинку-другу, а після можете прибрати порошок із черевик (залишки соди, які не вдасться витрусити, запросто можна видалити за допомогою вологих серветок).

«УЮТ» №16-16.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *