Як прати автомобільні чохли з тканини і велюру

Велюр досить примхливий матеріал. Щоб під час прання виріб зберіг свою форму, необхідно дотримуватися головних правил прання.Як прати автомобільні чохли

Чохли з велюру обов’язково перед пранням потрібно замочувати. Це пов’язано з тим, що вони сильно забруднюються, убираючи багато пилу.

У машинці-автомат їх потрібно прати при температурі 30 °С, використовуючи делікатний режим. Майте на увазі, що при пранні у звичайному режимі велюр деформується, «сідає», або, навпаки, може сильно розтягнуться й тоді виріб потрібно буде просто викинути.

Для прання рекомендується використовувати делікатні миючі засоби, краще гелевидні або в капсулах, оскільки порошок на велюрі може залишити розводи.

Полоскати чохли з велюру рекомендується двічі, а ось використовувати автоматичне віджимання – не рекомендується. Краще зробити це вручну.

Сушити чохли з велюру потрібно подалі від прямих сонячних променів, щоб матеріал зберіг свій колір.

Тканинний матеріал для чохлів вважається самим невибагливим у користуванні. При пранні потрібно враховувати ступінь забруднення чохлів. Якщо вони сильно забруднені, у пральній машинці всю грязь відіпрати не вдасться, оскільки вона в’їдається в грубу тканину. Тому сильно забруднені чохли краще заздалегідь замочити в гарячій воді з порошком. Замочувати потрібно кілька годин. Тільки після цього їх можна прати в машинці з використанням прального порошку. Полоскати тканинні чохли потрібно також два рази. Віджимати слід у машинці-автомат на невеликих оборотах.

Зверніть увагу: порвані чохли краще перед пранням зашити. Якщо ж із якоїсь причини зробити це неможливо, то прати їх рекомендується в спеціальній сітці або вручну, інакше чохол повністю розірветься і стане непридатним для подальшого використання.

«УЮТ» №24-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *