Як правильно дарувати квіти

Дарувати квіти

Французьке прислів’я вчить: «Хто вміє дарувати – той уміє жити», підкреслюючи особливе значення культури обміну подарунками у спілкуванні людей. Подарунок – це завжди символ поваги, своєрідна форма виявлення почуттів, внутрішньої культури та доброго ставлення до людини. А найчастіше за все ми даруємо квіти, тому потрібно вчитися робити це правильно і коректно.
Дарують квіти, заздалегідь звільнивши їх від обгортки чи упаковки. При цьому букет потрібно тримати у лівій руці, квітами вгору.

Які квіти вибрати?
Хлопець, що збирається на перше побачення, обов’язково постарається зробити приємне дівчині, подарувавши їй квіти… Але які? Найбільш підходять у цьому випадку милі та ніжні букетики фіалок, конвалій, маргариток, пролісків або незабудок.
Але, якщо ж він запрошений у будинок до батьків дівчини, то тут знадобиться не один, а два букети. Один – для матері дівчини, другий – для неї самої.

Квіти до Дня народження
Якщо правильно підібрати квіти до будь-якого подарунка, – він виглядатиме прекрасніше та урочистіше. Святковий стіл прикрашають невеликою квітковою композицією у низькій вазі, кількість квітів у ній повинна відповідати віку іменинника чи іменинниці. Необхідно врахувати характер і його відношення до квітів. Екзотичні квіти: орхідеї, стрелітції, неріне, агапантуси чи антуріуми принесуть величезну радість людині, що любить екзотику. А тим, хто обожнює природу, разом із подарунком краще вручити декілька квіток, які б відповідали порі року. Багато хто любить скромні польові квіти – це також не завадить врахувати.

Щоб зберегти свіжість і красу букета
У кожної зрізаної квітки видаляють зайве листя, особливо нижнє, яке було нижче за рівень води у вазі (а у троянд і нижні колючки). Для квітів із дуже твердим стеблом (троянд, хризантем) потрібний довший косий зріз.
Часто у воду для квітів додають невелику кількість цукру. У такій воді довше зберігають свіжість троянди, гвоздики, тюльпани, бузок, фрезія. Не люблять цукру амариліси, цикламени і ромашки.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber