Як правильно вищипувати брови

Як правильно вищипувати брови
Як правильно вищипувати брови

Красиво вищипані брови – це запорука закінченої гарної зовнішності, а основою до цього є правильна їх форма. Надати красиву форму брів можна в спеціалізованому салоні, де професіонал вищипає вам пару-трійку волосинок по правильному фото. А можна зробити те ж саме самостійно, і абсолютно безкоштовно.

Щоб вищипати брови в домашніх умовах:

  1. Розпарьте шкіру обличчя, щоб волосяні цибулини добре віддалялися. Якщо ви вирішили в якості анестезії скористатися льодом, цей пункт пропустіть.
  2. Протріть шкіру шматочком льоду, так вищипування брів здасться не таким болісним.
  3. Увімкніть світло, сядьте перед дзеркалом – починаються дізайнерографічні роботи. Прикладіть олівець до крила носа вертикально. Повинна вийти пряма лінія, що з’єднує крило носа і внутрішній кут ока. Продовжіть її вгору для перетину з бровою. Це і є початок. Все те, що вийшло за лінію підлягає видаленню. Помітьте це місце олівцем.
  4. Прикладіть олівець до обличчя так, щоб він поєднував крило носа (від самої виступаючої точки крила носа) і зовнішній кут ока. Продовжіть лінію до перетину з бровою. Ви отримали точку кінця брови. Все те, що вийшло за межі також підлягає видаленню, відзначте це місце теж.
  5. Тепер визначимо місце максимального вигину. З’єднаємо крило носа і зовнішній край райдужки ока, коли дивитеся прямо. Там, де лінія перетинається з бровою, і буде місце максимального вигину, відзначимо його теж.
  6. Виконайте те ж саме з іншим оком.

Перш ніж приступати до процедури, продезінфікуйте робочі інструменту і руки. Як антисептик можна використовувати аптечний «Хлоргексидин» або перекис водню концентрацією 3-6%, підійде також медичний (етиловий) спирт, горілка.

Після дезінфекції викладіть інструмент на паперовий рушник, вимийте руки з милом, обробіть їх антисептиком. Змочіть в горілці косметичний тампон, обробіть всю поверхню брів і ділянки шкіри навколо них.

Подібний крок знизить ризик занесення інфекції або дрібні запалення в зоні проведення корекції. Як інструмент для видалення зайвих волосків віддавайте перевагу пінцет зі скошеними лезами. Він найбільш безпечний, ніж прилад з гострими краями.

Ні в якому разі, ні за яких обставин не збривайте волоски за допомогую бритви.

Завжди памятайте про те, що надати остаточну форму можна за допомогую косметичних засобів.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *