Як правильно доглядати за бородою і вусами?

Догляд за бородою і вусами – обов’язок кожного чоловіка. До того ж охайна рослинність на обличчі додасть шарму і стилю.

Догляд за бородою і вусами

Початок догляду за бородою для багатьох чоловіків стає серйозним випробуванням, так як шкіра під бородою сильно свербить . Причина дискомфорту – волоски відростають, загинаються і колють шкіру. Теплий шарф підсилює неприємні відчуття, тому починати відрощування бороди краще в теплу пору року.

Щоб зменшити дискомфорт, необхідно придбати спеціальні масла і інші косметичні засоби по догляду за густою бородою і вусами. У їх складі не повинно бути спирту.

Мийте бороду разом з обличчям. Не варто використовувати звичайне мило – від нього волоски стануть жорсткішими і неслухняними. Найкраще купити особливе мило для догляду за бородою.

Важливо правильно підібрати форму і стиль бороди і вусів, багато в чому цей вибір залежить від генетики чоловіка і особливостей будови обличчя.

Стиль бороди і вусів

Для догляду за бородою і вусами використовуйте гребінець з рідкими і широкими зубчиками. Щоранку після сну укладайте їх, щоб вони запам’ятовували форму і напрямок.

Тримайте форму. Бороду середньої довжини і довгу краще стригти ножицями з відтяжкою. У бороди повинен бути чіткий контур, інакше вона буде виглядати неохайною.

Вуса також потрібно підстригати ножицями. Не треба стригти верхню частину вусів – інакше зіпсуєте форму.

Позбувайтеся небажаних запахів. Для обробки бороди використовуйте спеціальні лосьйони.

Сушіть рослинність на обличчі махровим рушником.

«Погляд часу» №43-20.08.2020

Читайте також: За модною бородою потрібен особливий догляд

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *