Як правильно вибрати спортивні легінси

Сучасні спортивні легінси можна сміливово віднести до категорії модного одягу. До того ж вони вже давно зарекомендували себе як відмінне вбрання для занять фітнесом тощо.

Спортивні легінси

На перший погляд, їх вибір може здатися простою справою: потрібно знайти модний, улюблений колір або цікаве забарвлення? З іншого боку просто зробіть ставку на класичний чорний, який не тільки підійде до всіх топів і майок, але і завжди буде вписуватися в актуальні тенденції і додатково візуально зменшить фігуру. Вибираючи лосини та легінси будьте впевнені в тому, що вони однозначно підкреслять вашу фігуру.

Як перевірити, чи не просвічуються?

При здійсненні такої покупки найкраще вдягнути нижню білизну зовсім іншого кольору, ніж колір легінсів, які купуєте. Наприклад, коли ви плануєте купити чорні спортивні легінси, найкраще йти до магазину у трусиках білого, рожевого кольору, але, звичайно, не в чорних.

Якщо роздягальня обладнана темним освітленням, краще вийдіть до магазинного дзеркала (пам’ятайте, що особливо на заняттях фітнесом освітлення є доволі яскравим і такого роду недоліки тканини стануть більш помітні).

Рекомендації експертів:

  • легінси красиво моделюють, оптично підтягуючи ноги;
  • легінси з ефектом «пуш-ап» – додатково злегка піднімають і округлюють сідниці;
  • легінси із завищеною талією і високим поясом візуально звужують цю ділянку тіла, приховуючи жирові відкладення на животі.

Міцна, добре облягаюча резинка на талії або високий пояс у безшовних легінсах – дуже важливі і прості елементи, які ви повинні перевірити під час покупки легінсів. На це слід звернути увагу, особливо, якщо ви вибираєте легінси для різних занять фітнесом, що вимагають багато рухів. Занадто вільний пояс призведе до того, що легінси зісковзуватимуть під час тренування. Це ускладнить комфортне тренування.

Дихаючий матеріал

Більшість спортивних легінсів у даний час виготовляються з синтетичних тканин, таких як поліестер чи спандекс. Вони використовуються для виробництва спортивного одягу через особливу гнучкість, яка важлива під час різних інтенсивних рухів. Ці тканини також швидко висихають після прання і прості в обслуговуванні.

Синтетичні волокна, щоправда, мало дихають, але виробники, що спеціалізуються на спортивному одязі, знайшли і для цього рішення. Сучасні спеціальні технології плетіння синтетичних волокон дозволяють відтворити структуру мікропор і функцію дихаючої тканини. Технології dry-fit дають змогу відчувати себе сухо і комфортно під час тренування. Легінси із таких дихаючих тканин продають у більшості спортивних магазинів.

 «Уют» №1-01.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *