Як прикрасити будинок до Великодня

Як прикрасити будинок до Великодня

Щоб Великдень наповнив ваш будинок радістю, рекомендуємо урізноманітнити інтер’єр оригінальним декором.

Великодній вінокВеликодній вінок

Хто сказав, що прикрашати вхідні двері вінком прийнято тільки на Різдво? Ніщо не заважає вам створити оригінальний вінок власноруч. Для цього ви можете використовувати весняні квіти, іграшкові кролики та інші атрибути найсвітлішого свята в році.

Оригінальні інсталяції для вітальні

Створити затишок у домі і привернути увагу гостей допоможуть оригінальні великодні композиції. Тут можна не обмежувати свою фантазію, використовуючи всілякі матеріали і техніки handmade-майстрів.

Квіткові композиції

Яке ж свято без квітів? За допомогою ароматних і квітучих гілочок можна спорудити справжній витвір мистецтва.

Декор для вікон

Якщо ви не знаєте, як прикрасити будинок на Великдень, радимо обов’язково створити оригінальні прикраси для вікон. Виглядає такий декор дуже красиво і незвично!

Свічки

Навіть свічки в цей день повинні виглядати по-особливому. Тому не забудьте прикрасити їх оригінальними візерунками, стрічками й іншим декором, з яким у вас асоціюється Великдень.

ІграшкиВеликодні композиції

Оживити інтер’єр дитячої кімнати можна за допомогою оригінальних іграшок. Упевнені, що ваш малюк не захоче розлучатися з новими друзями навіть після свята.

Текстиль

А ті, у кого немає часу займатися створенням святкового декору, можуть просто оновити текстиль.

Прикраси для святкового столу

Щоб свято дійсно вдалося, радимо звернути увагу й на сервіровку столу. Звичні скатертини і серветки розбавте живими квітами й оригінальними композиціями на пасхальну тематику.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber