Як привернути увагу хлопця

Як привернути увагу хлопця
Як привернути увагу хлопця

«Задавака» №9-2019

Хлопці зовсім не звертають на мене уваги. Ні на вулиці, ні в компанії, ні на дискотеці… Таке враження, що я для них – порожнє місце! Навіть коли йдемо з подругою гуляти, на неї завжди звертають увагу, обертаються їй услід. А я – як невидимка для хлопців. Що зі мною не так?

Аліса

Ну що ж, давай розбиратися, чому на тебе не звертають хлопці уваги? Віримо, що ця стаття тобі допоможе!

Ти не у його смаку
А хіба у тебе такого ніколи не було? Ідеш по вулиці, гуляєш по парку, назустріч іде хлопець. Окинувши його один раз поглядом, розумієш – не твій типаж. І не варто загострювати на ньому увагу. Так і у хлопців буває.
У хлопця є дівчина й інші дівчата його не цікавлять. Чому б і ні? Він вірний і не знаходиться у пошуку.
Хлопець задумався й узагалі у нього маса різних проблем. Він занурений у свої думки і просто не помічає людей навколо. Так буває.

Не виділяєшся з натовпу
Для того, щоб тебе помітили, треба чимось виділятися з натовпу. Уяви, що на зупинці стоїть 20 чоловік і чекають автобус. Усі одягнені у сіре, чорне і коричневе. І тільки одна дівчина вся в яскраво-помаранчевому. Кого з цих людей ти помітиш? Будь і ти яскравішою!

Мало ініціативи з твого боку
Зверни увагу на дівчат, які користуються популярністю у хлопців. Коли вони йдуть назустріч хлопцеві, то завжди дивляться йому в очі, а як тільки відстань скорочується, тут же відводять погляд і не обертаються. Цей прийом магічно діє на чоловіків і майже завжди змушує їх обернутися і подивитися услід прекрасній незнайомці.

Низька самооцінка
Знову зверни увагу на популярних дівчат. Вони завжди йдуть рівно, не сутулячись. Від них віє гордістю, недоступністю. А ти така? Або, як маленька сіра мишка? Може, час перетворитися у горду левицю?

Мало посміхаєшся
Більше посміхайся! Людина, яка йде з кислим і сумним обличчям ніколи не змусить інших звернути на себе увагу. Це відштовхує. А посмішка творить дива.

Занадто закомплексована
Усі хлопці у компанії в’ються біля твоєї подруги? Вона весело сміється, жартує, підтримує розмову. А ти? Сидиш тихенько? А не боїшся увесь час просидіти одна у сторонці? Підключайся до життя! Тому, все у твоїх руках. Дій! Змінюйся!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *