Як пробудити сплячі бруньки на квітконосі орхідеї

Багато власників орхідей кажуть, що після того, як останні квіти відпали, квітконос орхідеї краще зрізати, бо «зайва суха палиця» рослині вже не потрібна. Чи так це?

Насправді, на квітконосі можна легко і просто пробудити сплячі бруньки, щоб утворилося розгалуження, і вже новий квітконос дасть вам рясне цвітіння!

Зробити це можна декількома методами. Перший – за допомогою пластикового стаканчика, який закріплюється прямо на рослині – на квітконосі. Всередину стаканчика укладається мох, який необхідно постійно підтримувати у вологому стані. Через певний час, брунька пробудиться, і звідти почнеться розгалуження. І воно дасть життя новому квітконосу з величезною кількістю квітів!

Як пробудити сплячі бруньки на квітконосі орхідеї

Розгалужений квітконос – це абсолютно нормальне явище для орхідеї. Чим більше бруньок пробуджується, тим більш пишного цвітіння можна домогтися.

Якщо ви хочете пробудити бруньки відразу на всіх квітконосах, то, звичайно, на кожен окремо надягати стаканчик не потрібно. Робиться це лише для зручності та мінімізації праці.

Однак у разі, коли вам потрібно пробудити максимальну кількість бруньок, то потрібно просто регулярно обприскувати квітконос звичайною кип’яченою водою кімнатної температури кілька разів на день. Підтримуючи квітконос вологим, ви стимулюєте активацію бруньок і цвітіння!

Раїса Марчук, Київська обл.

«Уют» №50-09.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *