Як продовжити життя букету

Як продовжити життя букету
Як продовжити життя букету

«Погляд часу» №22-2019

Погодьтеся, отримувати квіти у подарунок неймовірно приємно. Вони надихають, викликають теплі почуття та приємні емоції, і навіть помешкання, де вони стоять, стає по-особливому затишним. Однак інколи буває, що подаровані квіти наступного ж дня хилять свої голівки та в’януть. Я знаю декілька хитрощів, як суттєво продовжити життя букету, якими із задоволенням поділюся з читачами улюбленої газети.

Перше, що потрібно зробити, перед тим як ставити квіти у вазу – це подбати про їхню «їжу». Запам’ятайте формулу: на літр води додати 1 ч. л. відбілювача (він вбиває бактерії у воді, однак його можна замінити лимонним соком або оцтом) та 1 ч. л. цукру. У такій воді квіти стоятимуть не менше двох тижнів, однак цей «коктейль» потрібно готувати щодня. Окрім цього, не забувайте щодня обрізати квіти. Також я помітила, що квіти довше залишаються свіжими, коли вони стоять у прохолодному місці. Не ставте букет на прямі сонячні промені – так він швидко зав’яне.

Ще одне правило для продовження життя вашого букета я назвала «Природний відбір». Це означає, що усі зав’ялі гілочки та пелюстки потрібно видаляти, аби вони не псували свіжих «сусідів». Також не забувайте про вазу. Віддавайте перевагу ємності з темного скла чи кераміки, які не пропускають сонячних променів. А після заміни води не забувайте ретельно вимити вазу від осаду. Такі прості хитрощі продовжать життя ваших квітів, котрі зможуть тішити вас своїм виглядом декілька тижнів.

Надія Ніколаєва, м. Суми

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *