Як продовжити термін служби акумулятора смартфона

Як продовжити термін служби акумулятора смартфона і зберегти як довше зберегти заряд акумулятора.

Як продовжити термін служби акумулятора смартфона
 1. Wi-Fi, Bluetooth і GPS повинні бути включені тільки тоді, коли вони насправді потрібні. Оскільки пошук точки доступу, супутникового сигналу або Bluetooth-з’єднання сильно витрачає заряд апарату.
 2. Закривайте програми після завершення роботи з ними. Відкриті додатки у фоновому режимі також зношують батарею.
 3. Зменшуйте яскравість екрану. Це істотно заощадить заряд акумулятора, а на сприйнятті зображення практично ніяк не відіб’ється. Також зменшіть час підсвічування екрану до мінімального.
 4. Перепади температури згубно впливають на заряд батареї. Зокрема, перегрів пошкоджує акумулятор смартфона, і він сідає швидше. Сильний мороз теж має несприятливий вплив.
 5. Вібродзвінок поглинає набагато більше енергії батареї, ніж проста мелодія. Якщо є можливість, то вібрацію краще вимкнути.
Щоб правильно заряджати батарею, слідуйте простим порадам:
 • Не допускайте повної розрядки. Для того щоб акумулятор служив довше, потрібно менше його розряджати до нуля. Як виявилося, чим менше розрядка, тим більше циклів зарядки витримає ваш телефон;
 • Не залишайте довго на зарядці. Оптимальний заряд для літієвих акумуляторів – 40-80 %. У такому діапазоні батарея прослужить довше. Не залишайте телефон або смартфон заряджатися всю ніч, для пристрою досить 2-3 год. для повного відновлення ємності акумулятора;
 • Профілактика раз на місяць. Один раз на місяць усе ж потрібно повністю посадити, а потім зарядити до 100 % батарею. Це дозволяє відкалібрувати дані про рівень заряду акумулятора;
 • Прохолода збереже батарею. Про перепади температур уже було сказано, але хотілося ще раз на цьому зауважити. Високі температури згубні для літієвих батарей.
  Зокрема, перегрів пошкоджує акумулятор смартфона, тож він сідає швидше, і чим нижча температура, тим довше він збереже свою номінальну ємність. Тож прохолода рекомендована для апарата, але не мінусові температури.

«Погляд часу» №38-15.09.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *