Як просто захиститися від коронавірусу… І це не маска

Фахівці у черговий раз змогли спростувати міф про те, що медична маска здатна захистити людину від зараження при контакті з хворим на коронавірус.

Експерти прийшли до висновку, що здоровій людині при спілкуванні з інфікованою в одному приміщенні краще дотримуватися фізичної дистанції, ніж носити захисну маску.

У ВООЗ також говорять, що маски будуть марними, якщо людина не дотримується інших методів захисту.

Як заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Меліта Вуйнович, у таких випадках маска тільки заподіює шкоду.

За її словами, якщо здорова людина не перебуває в одному приміщенні з інфікованою вірусом СОVID-19, то вона не повинна носити маску.

«Якщо вона знаходиться в натовпі, тоді так, я б рекомендувала маску. Однак фізична дистанція більш захищає від зараження, ніж маска», – зазначила вона.

Від вірусу захистить… зарядка
Від вірусу захистить фізична зарядка

Як відомо, головним ускладненням, яке викликає вірус, є пневмонія.

Вчені детально вивчили це захворювання і прийшли до висновку, що запобігти тяжкість даного синдрому можна за допомогою елементарних фізичних вправ.

Фізичні навантаження сприяють виділенню потужного антиоксиданту, який носить назву «позаклітинна супероксиддисмутаза» (ЕсSOD).

В організмі такої антиоксидант грає важливу роль у запобіганні захворювань та інфекцій. У разі, коли в організмі людини кількість цього антиоксиданту зменшується, вона починає часто хворіти.

«Регулярні фізичні вправи приносять набагато більше користі для здоров’я, ніж здається. Захист від цього важкого респіраторного захворювання – лише один із багатьох прикладів», – прокоментували ситуацію автори досліджень.

Чатайте також: Ранкова зарядка може зміцнити пам’ять

«Погляд часу» №21-21.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Як просто захиститися від коронавірусу… І це не маска

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *