Як прибрати зморшки і мішки під очима!

Ми розповімо вам про те, як прибрати зморшки і мішки під очима, за допомогою вправ, які до того ж допоможуть зберегти пружність шкіри лиця. Позитивний результат буде помітний уже через місяць.

Як прибрати зморшки і мішки під очима
  • Зробіть глибокий вдих і надуйте щоки. Тримайте губи щільно зімкнутими. Покладіть долоні на обличчя таким чином, щоб пальці розмістилися на вухах. Тисніть на щоки, а ними ж чиніть опір. Протримайтеся секунд 5, а потім розслабте обличчя. Повторюйте 5-10 разів.
  • Округляйте губи у формі букви О, проведіть язиком по щоці, при цьому максимально притискаючи його до щік. Зробити 20 разів.
  • Відкрийте рот, максимально витягнувши губи у формі букви О, і притисніть верхню губу до зубів. Розмістіть вказівні пальці по нижньому краю очей, але не тисніть. Посміхніться тільки куточками рота і знову розтягніть губи в формі О. При цьому під пальцями повинно відчуватися напруження м’язів. Повторювати 30 разів.

Ця вправа робить обличчя худим

Рот відкрийте, притиснувши губи до зубів. Долонями повільно знизу вгору ведіть по контурах обличчя. Вправу варто робити до появи відчуття втоми чи печіння на обличчі.

Гладеньке чоло – без проблем

Покладіть пальці обох рук на чоло, при цьому безіменні повинні лежати на бровах. Тепер, долаючи опір пальцям, підніміть брови, але при цьому морщіть чоло.

Вправа проти обвиcання куточків рота

Затисніть губи між зубами, підтягніть куточки рота догори. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд і розслабтеся. Ця вправа запобігає утворенню зморщок над верхньою губою.

Зверніть увагу: вправи потрібно робити 5 днів на тиждень, а краще і кожен день, попередньо змастивши обличчя зволожуючим кремом.

«Уют» №1-1.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *